Apartamenty w Kołobrzegu

Serdecznie zapraszamy

Hotel****

Ten 4-gwiazdkowy hotel w Kołobrzegu to nowoczesny obiekt z basenami i doskonałą bazą zabiegową i SPA nad morzem posiadający w swojej ofercie pokoje hotelowe i luksusowe apartamenty w oddalonej od zgiełku miejskiego zielonej części Kołobrzegu w sąsiedztwie plaży i parku morskiego z dostępem do bazy rozrywkowej i handlowej. Hotel umiejscowiony jest w centralnej części kołobrzeskiej dzielnicy uzdrowiskowej, co pozwala na bezproblemowe korzystanie z usług zabiegów przyrodoleczniczych i rehabilitacyjnych oferowanych przez sąsiednie sanatoria uzdrowiskowe.

Lokalizacja z dala od zgiełku miejskiego, w sąsiedztwie plaży i parku morskiego to dodatkowe atuty obiektu pozwalające w pełni docenić walory wypoczynku nad morzem. Budynek posiada recepcję i jest monitorowany przez całą dobę.

W odległości 50 m znajdują się 3 parkingi strzeżone, a w okolicy m. in. restauracje, kawiarnie, tawerna, smażalnie ryb, sklepy spożywcze, baza zabiegowa, basen solankowy, port jachtowy.

Pobyt w apartamencie w Kołobrzegu zapewnia pełną niezależność i niczym nie skrępowaną swobodę zarówno dla osób chcących korzystać z dobrodziejstw uzdrowiska jak również dla tych, którzy potrzebują tylko spokoju i wypoczynku.

Atrakcje Hotelu

 • Baza Spa

  hotel diva spa

  Poza popularnymi zabiegami na twarz, ciało, kąpielami SPA, masażami można skorzystać z zabiegów i rytuałów autorskich. Powodzeniem cieszą się: Noc w Marakeszu, Delikatny Dotyk Lotosu. W zaczarowanym Ogrodzie ? Kwiatowe Rozświetlenie, Cytrusowy Raj ? Witalność i pobudzenie, Białe Piżmo.

 • Zespół basenów

  hotel diva spa

  W hotelu znajduje się zespół basenów z hydromasażami, gejzerami wodnymi, saunami i grotą solną. W kameralnym zaciszu można odpocząć w jednym z dwóch jacuzzi lub popływać w basenie znajdującym się w przeszklonym atrium.

 • Restauracja

  hotel diva spa

  Restauracja serwuje polskie dania tradycyjne w wykorzystujące nowoczesne kulinarne trendy. Potrawy przygotowywane są wyłącznie ze świeżych produktów i przez profesjonalnych kucharzy.

 • Atrakcje dla dzieci

  hotel diva spa

  Dla naszych najmłodszych gości hotel również oferuje wiele atrakcji. Na parterze znajduje się wspaniała, kolorowa sala zabaw. To miejsce ze zjeżdżalnią i basenem z kulkami. Na basenie maluchy też znajdą miejsce dla siebie w płytkim brodziku.

 • Kawiarnia

  hotel diva spa

  Hotelowa specjalność to kawa. Serwowane tu kawy cieszą nie tylko podniebienie ale i oko. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kaw, herbat i doskonałych deserów.

 • Club

  hotel diva spa

  To miejsce z doskonałym klimatem na szaloną zabawę. Nowoczesne wnętrze i bogaty wybór alkoholi to gwarancja niezapomnianego wieczoru.

Sprawdź stronę o Kołobrzegu! Wydarzenia kulturalne, atrakcje turystyczne, ciekawostki.